Rozvojový projekt

Stronger Roots

V projektu Stronger roots budujeme naši základu podporovatelů a zároveň posilujeme vlastní kořeny, abychom jako tým a organizace byli ještě silnější a stabilnější.


Stronger roots je projektem Open Society Fund Praha s cílem posílení odolnosti a stability občanského sektoru v České republice, na Slovensku a v Maďarsku. V České republice jsme ve výběrových kolech s naší žádostí uspěli v konkurenci 144 jiných organizací a stali se tak jednou z 12 podpořených neziskových organizací, které dostanou finanční, mentorskou, vzdělávací a síťovací podporu v průběhu dvou let.

Náš konkrétní projekt pro Centrum paliativní péče je zaměřený na rozvoj a budování našich přímých a nepřímých podporovatelů, a to v několika konkrétních oblastech:

Komunikační karetní hra Řekni mi

Komunikace o prioritách v závěru života je velmi náročná a většina lidí ji nechává až na poslední chvíli. Karetní hra „Řekni mi“ nabízí bezpečný prostor pro každého, kdo chce rozhovor o těchto důležitých věcech otevřít. Hru máme v prototypu a naší ambicí je dotáhnout prototyp do finální verze a uvést hru na trh.

Být součástí projektu Stornger roots je skvělé z mnoha důvodů. Kromě finačního zajištění pro některé z našich aktivit jde hlavně o přístup k vlastní mentorce a k jiným expertům a ke zkušenostem jiných neziskových organizací. Sdílení, síťování a podpora jsou slova, která naši účast v programu vystihují.

Alexandra Trochtová, zástupkyně ředitele Centra paliativní péče

Rozvoj webinářů a podcastů

Centrum paliativní péče se věnuje tvorbě vlastních vzdělávacích webinářů od svého založení, rádi bychom tuto aktivitu ještě více zprofesionalizovali a dosáhli většího a měřitelného dopadu na ty, kdo webináře navštěvují. Podcasty jsou aktivitou, kterou bychom chtěli nově připravovat tak, abychom oslovili nové podporovatele Centra paliativní péče.

Fundrasing a strategie

V projektu se soustředíme i na posilování procesů dovnitř organizaci v naději, že budeme lépe připraveni plánovat a dosahovat našich cílů.

O projektu

Název
Stronger roots
Partner
Open Society Fund Praha
Realizace
leden 2020 - prosinec 2022
Rozpočet
733 285 Kč

Pokud hledáte partnera, odborného garanta či konzultanta pro projekt v oblasti paliativní péče, neváhejte se ozvat.

Zobrazit nabídku služeb

Ostatní projekty