Archiv aktualit

Otevíráme registrace na konferenci Jak se pozná dobrá paliativní péče

2019-9-4

Zveme Vás na konferenci o tom, jak měřit dopad a efektivitu paliativní péče. Zvaní jsou všichni, kteří přemýšlí o tom, jak se jejich organizaci daří plnit své poslání a nechtějí se spokojit jen s děkovnými dopisy.

Analýza paliativní péče v hlavním městě Praha

2019-6-26

Na základě požadavku Magistrátu hlavního města Praha jsme vypracovali analýzu dostupnosti paliativní péče v hlavním městě.

Martin Loučka obdržel medaili pro úspěšné absolventy Masarykovy univerzity

2019-6-24

Ředitel Centra paliativní péče Martin Loučka převzal v sobotu 15. června 2019 v rámci oslav 100. výročí založení Masarykovy univerzity z rukou pana rektora Beka malou bronzovou medaili pro úspěšné absolventy.

Zahájili jsme kurz Výzkum v paliativní péči - teorie a praxe

2019-6-19

Na konci května proběhl první blok kurzu zaměřeného na výzkum v paliativní péči. Díky velkorysé podpoře nadačního fondu Avast byl kurz pro účastníky zdrama.

Centrum paliativní péče zahájilo mezinárodní spolupráci v projektu JPND

2019-6-7

Tříletý projekt se bude zabývat podporou a posílením komunikace mezi rodinami a domovy pro seniory u pacientů v pokročilém stádiu demence.

Martin Loučka zvolen do výboru Evropské asociace paliativní péče

2019-5-27

Na světovém kongresu European Association for Palliative Care konaném v Berlíně, proběhly v sobotu 25. května 2019 volby nového výboru, který povede tuto významnou organizaci po další čtyři roky.