Archiv aktualit

Výběrové řízení na pozici ředitele Centra paliativní péče

9/26/2023

V současnosti hledáme zkušeného lídra s rozhledem v oblasti zdravotních a sociálních služeb, který by převzal roli ředitele organizace od Martina Loučky, zakladatele Centra.

Hledáme kolegu nebo kolegyni na pozici Specialista/ka komunikace

9/25/2023

Jsme jeden z nejvýznamnějších poskytovatelů vzdělávání v paliativní péči v ČR a aktuálně připravujeme osvětový program s celostátním dopadem. Rozšiřujeme náš tým komunikace, proto hledáme specialistu!

Konference Sestry v paliativní péči

9/14/2023

Zveme Vás na unikátní konferenci pro všeobecné sestry, která se bude věnovat klinickým, komunikačním a organizačním tématům paliativní péče. Akce je určena primárně pro všeobecné sestry pracující v nemocnicích, domovech pro seniory i v ambulantním sektoru, vítáni jsou ale všichni zájemci o téma.

Vznikla odborná rada projektu Paliativní péče v prostředí zdravotnické záchranné služby

9/13/2023

V odborné radě jsou zastoupeni jak individuální odborníci, tak zástupci významných organizací a institucí z oblasti zdravotnictví, paliativní péče, urgentní medicíny a zdravotnických záchranných služeb. Na úvodním setkání se členové rady seznámili s obsahem a cíli projektu. Diskutovali jsme také možná rizika i příležitosti pro spolupráci.

Výsledky tříletého projektu Systémové hodnocení kvality hospicové péče

7/1/2023

Ve spolupráci s osmi hospici jsme vytvořili a otestovali metodiku umožňující systematicky a standardizovaně hodnotit hospicovou péči a sledovat její rozvoj v České republice. Přinášíme Vám výsledky formou závěrečné zprávy i shrnujícího článku.

Výběrové řízení na pozici Fundraiser/ka

6/30/2023

Do našeho týmu hledáme člověka, který svým profesním umem umožní naší organizaci pustit se do nových aktivit a finančně posílit ty stávající. Někoho, kdo se vyzná ve společnosti, má dobré kontakty i vystupování a ambice být úspěšným ve fundraisingu. Uzávěrka přihlášek je 13. 8.