Archiv aktualit

Vyjádření Centra paliativní péče k článku "Umři do měsíce, jinak nezaplatíme. Hospice bojují s pojišťovnami."

3/27/2023

Zásadně se ohrazujeme vůči textu, který 25. 3. 2023 vydal portál idnes.cz a podporujeme stanovisko Fóra mobilních hospiců.

Martin Loučka vyhrál cenu EY Podnikatel roku 2022

2/24/2023

Ředitel Centra paliativní péče Martin Loučka zvítězil v prestižní soutěži Podnikatel roku 2022 v kategorii EY Společensky prospěšný podnikatel roku. Slavnostní vyhlášení proběho 28. 2. 2023 na pražském Žofíně.

Hledáme novou (snovou) kancelář se vzdělávacími prostory

2/17/2023

Rádi bychom všechny naše aktivity přesunuli pod jednu střechu. Hledáme proto prostor, kam se nám vejdou kancelářské i školicí místnosti a sklad. Pomůžete nám ho najít?

Výběrové řízení na pozici Projektový manažer projektu Paliativní péče v prostředí urgentní medicíny

2/13/2023

Hledáme do našeho týmu kolegu/yni na pozici projektový manažer/ka na poloviční úvazek. Životopisy je možné zasílat do 3. března.

Hledáme účastníky výzkumu pro projekt Priority v perinatální paliativní péči

1/30/2023

Perinatální paliativní péče je dynamicky se rozvíjející obor, zaměřený na podporu rodin, které prochází velmi náročným obdobím. Jako jiné oblasti medicíny potřebuje být založena na vědeckých poznatcích. Cílem našeho projektu je vytvoření seznamu výzkumných priorit v oblasti perinatální paliativní péče, což doposud nikdo na světě neudělal. Priority pro výzkum budou formulovány společně s experty v oboru a rodiči, kteří mají zkušenost s perinatální ztrátou.

Setkání s příznivci a podporovateli na Fortně

10/11/2022

Při příležitosti osmého výročí založení Centra paliativní péče jsme se setkali s našimi kolegy, příznivci a podporovateli v krásném prostředí kláštera bosých karmelitánů Fortna. Představili jsme naše současné projekty a plány do budoucna a užili si i čas neformálního setkání.