Online webinář

Využití aromaterapie u onkologicky nemocných pacientů v paliativní péči

Mgr. Jana Urbanová

aromaterapeutka a terapeutka metody EFT

4/19/2023 / webinář už proběhl

Youtube Tv iconZáznam webináře je k dispozici.

Anotace

Aromaterapie je ve světě jednou z nejrozšířenějších komplementárních metod v paliativní péči a v péči o onkologicky nemocné pacienty. Využívá účinků éterických olejů k úlevě a zlepšení kvality života pacientů. Působí příznivě nejen na symptomy na fyzické úrovni, ale také na psychiku. Snižuje projevy stresu, úzkosti, paniky, ulevuje od bolesti, napětí, při nevolnosti, únavě a nespavosti. Co jsou éterické oleje a jak působí na lidské tělo? Jaká jsou specifika při používání aromaterapie v onkologii a kde všude můžeme aromaterapii použít? Odpovědi na tyto otázky se dozvíte prostřednictvím webináře. Podíváme se na výhody aplikace aromaterapie nejen pro pacienty, ale také pečující personál a rodinné příslušníky. Řekneme si o konkrétních éterických olejích používaných v onkologii a také o zkušenostech ze světa s odkazem na zahraniční studie.

Videozáznam

Termíny a registrace

Calendar icon

19. 4. 2023 Cena: 250 Kč

Calendar icon

19. 4. 2023 Registrace pro studenty. Cena: 150 Kč

Do poznámky v přihlášce uveďte, kde studujete a číslo ISIC průkazu.
Information icon

Cena: 250 Kč za osobu
Cena pro studenty/ky: 150 Kč za osobu, do poznámky v přihlášce je potřeba napsat číslo ISIC průkazu.
Součástí ceny je přístup k záznamu webináře po jeho online přenosu.

Kontaktní osoba: e.vokralova@paliativnicentrum.cz

DŮLEŽITÉ INFORMACE K REGISTRACI A PLATBĚ

Nezasíláme opakované výzvy k úhradě. Registrační poplatek je nutné uhradit do úterý 18. dubna. Účastníci s uhrazenou registrací obdrží 19. dubna do 10:00 informace s odkazem na vstup do aplikace Zoom.

Pokud vám poplatek hradí zaměstnavatel, vyplňte při registraci jeho fakturační údaje. Fakturační údaje zpětně neměníme.

Lektorka

Mgr. Jana Urbanová

Mgr. Jana Urbanová

Mgr. Jana Urbanová vystudovala PřF UK a k rostlinám se dostala zpět přes studium na Institutu aromaterapie v Praze. Je profesionální aromaterapeutka a také terapeutka metody EFT. V této oblasti působí řadu let, dále se vzdělává a získává poznatky i ze zahraničí v oblasti aromaterapie a jejího bezpečného a efektivního použití. Ve své soukromé praxi konzultuje, tvoří aromaterapeutické směsi s recepty „na míru“ a své zkušenosti předává dál profesionálům i široké veřejnosti. Osobně se podílí na vzdělávání pečujícího a zdravotnického personálu v ČR, pomáhá se zaváděním aromaterapie do praxe. Je členkou mezinárodní organizace IFPA a ICAN.

O webináři

Webinář probíhá online
Kurz probíhá pouze online formou webináře a je nutné se na něj včas přihlásit.

Registrovaní účastníci obdrží informace o vstupu do webového rozhraní v předstihu e-mailem a po absolvování webináře získávají odkaz se záznamem webináře s týdenní platností.

Pro účast je třeba stabilní připojení na internet (obvyklá rychlost českých domácností je zcela dostatečná). Účastníci mají možnost sledovat živý přenos přednášky a také se zapojit do diskuse pomocí chatu.

Registrací na webinář účastník souhlasí s nahráváním a následným zveřejněním záznamu (v případě, že nechce být na záznamu identifikován, může při vstupu do zoom místnosti použít přezdívku a vypnout si webkameru).