Online webinář

To nejlepší z EAPC 2024

Mgr. Karolína Vlčková, Ph.D.

psycholožka a vědkyně

6/27/2024, 5:30 PM

Information iconPlacený webinář.

Anotace

Ve dnech 15. - 18. 5. proběhl v Barceloně 13. ročník výzkumného kongresu Evropské asociace paliativní péče a my jsme byli opět u toho. Výběr nejzajímavějších příspěvků z této konference a aktuální trendy ve výzkumu v paliativní péči pro vás připraví Karolína Vlčková, psycholožka a vědkyně působící na 3.LF UK a ve Fakultní Thomayerově nemocnici.

Termíny a registrace

Calendar icon

27. června 2024 Cena: 300 Kč

Calendar icon

27. června 2024 Registrace pro studenty. Cena: 150 Kč

Do poznámky v přihlášce prosím uveďte, kde studujete a číslo ISIC průkazu.
Information icon

Kontaktní osoba: e.vokralova@paliativnicentrum.cz

Registrovaní účastníci obdrží 27. června do 10:00 informace s odkazem na vstup do aplikace Zoom.

Lektorka

Mgr. Karolína Vlčková, PhD.

Mgr. Karolína Vlčková, PhD.

Výzkumná spolupracovnice Centra paliativní péče, psycholožka a odborná asistentka na 3.LF UK. Vystudovala psychologii a sociální práci na FF UK v Praze a doktorát z lékařské psychologie získala na 1.LF UK, pracovala na několika výzkumných projektech v Národním ústavu duševního zdraví. V Centru paliativní péče pracovala na výzkum komunikace, psychologické péče o umírající pacienty a duševního zdraví zdravotníků. Věnuje se také metodologii a využití dotazníků, do českého prostředí adaptovala dotazník IPOS a IPOS-r a dotazník na morální zranění u zdravotníků. Působí  jako psycholog na Oddělení paliativní péče ve Fakultní Thomayerově nemocnici.

O webináři

Webinář probíhá online
Kurz probíhá pouze online formou webináře a je nutné se na něj včas přihlásit.

Registrovaní účastníci obdrží informace o vstupu do webového rozhraní v den přenosu e-mailem a po absolvování webináře získávají odkaz se záznamem webináře se 14-tidenní platností.

Pro účast je třeba stabilní připojení na internet (obvyklá rychlost českých domácností je zcela dostatečná). Účastníci mají možnost sledovat živý přenos přednášky a také se zapojit do diskuse pomocí chatu.

Registrací na webinář účastník souhlasí s nahráváním a následným zveřejněním záznamu (v případě, že nechce být na záznamu identifikován, může při vstupu do zoom místnosti použít přezdívku a vypnout si webkameru).