Online webinář

To nejlepší z EAPC 2022

Mgr. Karolína Vlčková

výzkumná pracovnice Centra paliativní péče

6/27/2022 / webinář už proběhl

Youtube Tv iconZáznam webináře je k dispozici.

Anotace

V květnu probíhá online formou 12. ročník Světového výzkumného kongresu Evropské asociace paliativní péče a my jsme opět u toho.

Výběr toho nejzajímavějšího z konference EAPC pro vás připravuje celý výzkumný tým Centra paliativní péče, jehož členové se profilují v nejrůznějších oblastech lidského bádání od medicíny přes psychologii až po sociologii. Výběr bude opravdu pestrý.

Webinářem Vás provede výzkumná pracovnice Karolína Vlčková.
 

Videozáznam

Termíny a registrace

Calendar icon

27. 6. 2022, 17:00 - 18:30 online

Cena: 250 Kč
Information icon

Cena: 250 Kč za osobu (součástí ceny je přístup k záznamu webináře po jeho online přenosu).

DŮLEŽITÉ INFORMACE K REGISTRACI A PLATBĚ

Nezasíláme opakované výzvy k úhradě. Registrační poplatek je nutné uhradit do středy 22. června. Účastníci s uhrazenou registrací obdrží 24. června informace s odkazem na vstup do aplikace Zoom.

Pokud vám poplatek hradí zaměstnavatel, vyplňte při registraci jeho fakturační údaje. Fakturační údaje zpětně neměníme.

Lektorka

Mgr. Karolína Vlčková, PhD.

Mgr. Karolína Vlčková, PhD.

Výzkumná pracovnice Centra paliativní péče, psycholožka a odborná asistentka na 3.LF UK. Vystudovala psychologii a sociální práci na FF UK v Praze a doktorát z lékařské psychologie získala na 1.LF UK, pracovala na několika výzkumných projektech v Národním ústavu duševního zdraví. V současné době se v Centru paliativní péče zaměřuje na výzkum komunikace, psychologické péče o umírající pacienty a duševního zdraví zdravotníků. Věnuje se také metodologii a využití dotazníků, do českého prostředí adaptovala dotazník IPOS a IPOS-r a dotazník na morální zranění u zdravotníků. Působí rovněž jako psycholog na Oddělení paliativní péče ve Fakultní Thomayerově nemocnici. 

O webináři

Webinář probíhá online
Kurz probíhá pouze online formou webináře a je nutné se na něj včas přihlásit.

Registrovaní účastníci obdrží informace o vstupu do webového rozhraní v předstihu e-mailem a po absolvování webináře získávají odkaz se záznamem webináře s týdenní platností.

Pro účast je třeba stabilní připojení na internet (obvyklá rychlost českých domácností je zcela dostatečná). Účastníci mají možnost sledovat živý přenos přednášky a také se zapojit do diskuse pomocí chatu.

Registrací na webinář účastník souhlasí s nahráváním a následným zveřejněním záznamu (v případě, že nechce být na záznamu identifikován, může při vstupu do zoom místnosti použít přezdívku a vypnout si webkameru).