Online webinář

To nejlepší z EAPC

Mgr. Karolína Vlčková, PhD.

Výzkumná pracovnice Centra paliativní péče

7/20/2023 / webinář už proběhl

Youtube Tv iconZáznam webináře je k dispozici.

Anotace

Ve dnech 15. - 17. 6. proběhl v Rotterdamu 18. ročník světového kongresu Evropské asociace paliativní péče s podtitulem Spravedlnost a rozmanitost - a my jsme byli opět u toho. Výběr toho nejzajímavějšího z konference EAPC pro vás připravuje celý výzkumný tým Centra paliativní péče, jehož členové se profilují v nejrůznějších oblastech lidského bádání od medicíny přes psychologii, sociologii až po sociální práci. Výběr bude opravdu pestrý. Webinářem Vás provede výzkumná pracovnice Mgr. Karolína Vlčková, PhD.

Videozáznam

Termíny a registrace

Calendar icon

20. 7. 2023, 17:00 Cena: 250 Kč

Calendar icon

20. 7. 2023, 17:00 Registrace pro studenty. Cena: 150 Kč

Do poznámky v přihlášce uveďte, kde studujete a číslo ISIC průkazu.
Information icon

Cena: 250 Kč za osobu
Cena pro studenty/ky: 150 Kč za osobu, do poznámky v přihlášce je potřeba napsat číslo ISIC průkazu.
Součástí ceny je přístup k záznamu webináře po jeho online přenosu.

Kontaktní osoba: e.vokralova@paliativnicentrum.cz

DŮLEŽITÉ INFORMACE K REGISTRACI A PLATBĚ

Nezasíláme opakované výzvy k úhradě. Registrační poplatek je nutné uhradit do středy 19. července. Účastníci s uhrazenou registrací obdrží 20. července do 10:00 informace s odkazem na vstup do aplikace Zoom.

Pokud vám poplatek hradí zaměstnavatel, vyplňte při registraci jeho fakturační údaje. Fakturační údaje zpětně neměníme.

Lektorka

Mgr. Karolína Vlčková, PhD.

Mgr. Karolína Vlčková, PhD.

Výzkumná spolupracovnice Centra paliativní péče, psycholožka a odborná asistentka na 3.LF UK. Vystudovala psychologii a sociální práci na FF UK v Praze a doktorát z lékařské psychologie získala na 1.LF UK, pracovala na několika výzkumných projektech v Národním ústavu duševního zdraví. V Centru paliativní péče pracovala na výzkum komunikace, psychologické péče o umírající pacienty a duševního zdraví zdravotníků. Věnuje se také metodologii a využití dotazníků, do českého prostředí adaptovala dotazník IPOS a IPOS-r a dotazník na morální zranění u zdravotníků. Působí  jako psycholog na Oddělení paliativní péče ve Fakultní Thomayerově nemocnici.

O webináři

Webinář probíhá online
Kurz probíhá pouze online formou webináře a je nutné se na něj včas přihlásit.

Registrovaní účastníci obdrží informace o vstupu do webového rozhraní v den přenosu e-mailem a po absolvování webináře získávají odkaz se záznamem webináře s týdenní platností.

Pro účast je třeba stabilní připojení na internet (obvyklá rychlost českých domácností je zcela dostatečná). Účastníci mají možnost sledovat živý přenos přednášky a také se zapojit do diskuse pomocí chatu.

Registrací na webinář účastník souhlasí s nahráváním a následným zveřejněním záznamu (v případě, že nechce být na záznamu identifikován, může při vstupu do zoom místnosti použít přezdívku a vypnout si webkameru).