Online webinář

Sanitka přání

Ing. Bc. Petra Homolová, Dis. a PhDr. Bc. Radek Benda

Tisková mluvčí a krizová manažerka, zdravotnický záchranář

6/6/2023 / webinář už proběhl

Youtube Tv iconZáznam webináře je k dispozici.

Anotace

Webinář komplexně představí projekt Sanitka přání od nápadu až po jeho realizaci a uvedení do praxe. Lektoři představí základní charakteristiky a cíle projektu a také již realizovaná přání formou kazuistik. Popsána bude zahraniční inspirace včetně základních informací o činnosti Sanitky přání u ASB v Německu. Kromě příkladů a možností přání se lektoři budou věnovat kvalifikačním předpokladům týmu Sanitky i specifikaci vybavení vozidla, kterým jsou přání realizována. Dalšími tématy budou: edukace rodiny, multidisciplinární spolupráce, možnosti financování projektu a jeho mediální prezentace. Prostor bude i pro otázky, které se vám pokusí zodpovědět manažerka projektu Ing. Petra Homolová, DiS a člen realizačního týmu PhDr. Bc. Radek Benda.

Videozáznam

Termíny a registrace

Calendar icon

6. 6. 2023, 18:00 Cena: 250 Kč

Calendar icon

6. 6. 2023, 18:00 Registrace pro studenty. Cena: 150 Kč

Do poznámky v přihlášce uveďte, kde studujete a číslo ISIC průkazu.
Information icon

Cena: 250 Kč za osobu
Cena pro studenty/ky: 150 Kč za osobu, do poznámky v přihlášce je potřeba napsat číslo ISIC průkazu.
Součástí ceny je přístup k záznamu webináře po jeho online přenosu.

Kontaktní osoba: e.vokralova@paliativnicentrum.cz

DŮLEŽITÉ INFORMACE K REGISTRACI A PLATBĚ

Nezasíláme opakované výzvy k úhradě. Registrační poplatek je nutné uhradit do úterý 5. června. Účastníci s uhrazenou registrací obdrží 6. června do 10:00 informace s odkazem na vstup do aplikace Zoom.

Pokud vám poplatek hradí zaměstnavatel, vyplňte při registraci jeho fakturační údaje. Fakturační údaje zpětně neměníme.

Lektoři

Ing. Bc. Petra Homolová, Dis.

Ing. Bc. Petra Homolová, Dis.

Začínala studiem oboru všeobecná zdravotní sestra, následně pokračovala bakalářským studiem oboru zdravotnický záchranář. Studium ukončila v oboru krizového řízení a bezpečnostního managementu. Od roku 2007 pracuje jako zdravotnická záchranářka a nyní od roku 2020 působí v pozici tiskové mluvčí a krizové manažerky. V rámci své činnosti u Záchranné služby ASČR vypracovala projekt Sanitka přání ASČR, na kterém spolupracuje s několika kolegy.

PhDr. Bc. Radek Benda

PhDr. Bc. Radek Benda

Absolvoval bakalářské studium Zdravotní vědy a magisterské studium Vzdělávání a řízení lidských zdrojů. Rigorózní práci v oboru sociální práce obhájil na Vysoké škole zdravotnictví a sociální práce. Absolvoval kurz paliativní péče ELNEC v Centru paliativní péče. V současnosti pracuje jako záchranář na Zdravotnické záchranné službě Kraje Vysočina, zde zároveň vykonává činnost interventa a peera psychologické první pomoci. Je členem realizačního týmu v rámci externí spolupráce na projektu Sanitka přání Záchranné služby ASČR.

O webináři

Webinář probíhá online
Kurz probíhá pouze online formou webináře a je nutné se na něj včas přihlásit.

Registrovaní účastníci obdrží informace o vstupu do webového rozhraní v předstihu e-mailem a po absolvování webináře získávají odkaz se záznamem webináře s týdenní platností.

Pro účast je třeba stabilní připojení na internet (obvyklá rychlost českých domácností je zcela dostatečná). Účastníci mají možnost sledovat živý přenos přednášky a také se zapojit do diskuse pomocí chatu.

Registrací na webinář účastník souhlasí s nahráváním a následným zveřejněním záznamu (v případě, že nechce být na záznamu identifikován, může při vstupu do zoom místnosti použít přezdívku a vypnout si webkameru).