Online webinář

Představení Institutu Pallium

Mgr. Jiří Krejčí

ředitel Institutu Pallium a manažer Sekce dětské paliativní péče ČSPM

1/27/2021 / webinář už proběhl

Youtube Tv iconZáznam webináře je k dispozici.

Anotace

Institut Pallium vznikl v loňském roce s cílem podpory rozvoje dětské paliativní péče v ČR. V rámci webináře se dozvíte, jaké jsou plány institutu v následujících letech, čím se chce zabývat a kde vidí prostor pro rozvoj v oblasti dětské paliativní péče.

Videozáznam

Termíny a registrace

Calendar icon

27. ledna online

registrace končí 27. ledna v 9:00

Lektoři

Mgr. Jiří Krejčí

Mgr. Jiří Krejčí

Ředitel Institutu Pallium, Manažer Sekce dětské paliativní péče České společnosti paliativní medicíny, vysokoškolský pedagog, konzultant kvality řízení sociálních a zdravotnických zařízení, v minulosti ředitel lůžkového hospice.

O webináři

Webinář probíhá online a je zdarma

Kurz probíhá pouze online formou webináře a je nutné se na něj včas přihlásit. Registrovaní účastníci obdrží informace s odkazem na vstup do aplikace Zoom. Odkaz vám zašleme v den konání webináře. Pro účast je třeba stabilní připojení na internet (obvyklá rychlost českých domácností je zcela dostatečná). Účastníci mají možnost sledovat živý přenos přednášky a také se zapojit do diskuse. Registrací na webinář účastník souhlasí s nahráváním a následným zveřejněním záznamu (v případě, že nechce být na záznamu identifikován, muže při vstupu do webinářové místnosti použít přezdívku a vypnout si webkameru).

Děkujeme!

Partnerem našich webinářů je společnost Livesport.