Online webinář

Poskytování komplexní paliativní péče v mobilním hospici

prim. MUDr. Eva Hegmonová

lékařka

3/22/2023 / webinář už proběhl

Youtube Tv iconZáznam webináře je k dispozici.

Anotace

Na webináři prim. MUDr. Evy Hegmonové budou představeny dvě kazuistiky péče o pacienta v mobilním hospici Most k domovu Zlín. Kazuistiky budou zaměřeny na dvě oblasti - ambulantní péče v odbornosti 720 a zajištění léčby o paliativního pacienta a následném provedení komplexní péče v režimu odbornosti 926 - MSPP. Webinář mimo jiné poukáže na možnosti ambulantního řešení léčby, možné nástrahy a obtíže, které mohou vyvstat, ale také vykazování a úhrady provedené péče na zdravotní pojišťovny.

Videozáznam

Termíny a registrace

Calendar icon

22. 3. 2023 Cena: 250 Kč

Calendar icon

22. 3. 2023 Registrace pro studenty. Cena: 150 Kč

Do poznámky v přihlášce uveďte, kde studujete a číslo ISIC průkazu.
Information icon

Cena: 250 Kč za osobu
Cena pro studenty/ky: 150 Kč za osobu, do poznámky v přihlášce je potřeba napsat číslo ISIC průkazu.
Součástí ceny je přístup k záznamu webináře po jeho online přenosu.

Kontaktní osoba: e.vokralova@paliativnicentrum.cz

DŮLEŽITÉ INFORMACE K REGISTRACI A PLATBĚ

Nezasíláme opakované výzvy k úhradě. Registrační poplatek je nutné uhradit do úterý 21. března. Účastníci s uhrazenou registrací obdrží 22. března do 10:00 informace s odkazem na vstup do aplikace Zoom.

Pokud vám poplatek hradí zaměstnavatel, vyplňte při registraci jeho fakturační údaje. Fakturační údaje zpětně neměníme.

Lektorka

MUDr. Eva Hegmonová

MUDr. Eva Hegmonová

MUDr. Eva Hegmonová pracovala jako anestezioložka v Baťově nemocnici ve Zlíně a později v nemocnici Atlas. Od r. 2000 byla v této nemocnici vedoucí lékařkou ambulance léčby bolesti. V r. 2009 se stala konzultantkou v léčbě bolesti v oboru paliativní medicíny. V r. 2011 byla jmenována ministrem MZČR jako členka zkušební komise v oboru paliativní medicíny a stále účastní přípravy lékařů v postgraduálním vzděláváním v oboru paliativní medicína. Dr. Hegmonová byla 4 roky místopředsedkyní výboru ČSPM a účastnila se intenzivní přípravy pilotního programu VZP – MSPP ( 2015-2017).
V dubnu 2014 otevřela soukromé zařízení Centrum pro léčbu bolesti a paliativní medicínu, s.r.o ve Zlíně a zahájila provoz mobilního hospice Most k domovu pro pacienty v celém Zlínském kraji. V současné době má Centrum ročně v průměru 200 pacientů v péči mobilního hospice a o 60 chronicky nemocných pacientů pečují v ambulanci paliativní medicíny.

O webináři

Webinář probíhá online
Kurz probíhá pouze online formou webináře a je nutné se na něj včas přihlásit.

Registrovaní účastníci obdrží informace o vstupu do webového rozhraní v předstihu e-mailem a po absolvování webináře získávají odkaz se záznamem webináře s týdenní platností.

Pro účast je třeba stabilní připojení na internet (obvyklá rychlost českých domácností je zcela dostatečná). Účastníci mají možnost sledovat živý přenos přednášky a také se zapojit do diskuse pomocí chatu.

Registrací na webinář účastník souhlasí s nahráváním a následným zveřejněním záznamu (v případě, že nechce být na záznamu identifikován, může při vstupu do zoom místnosti použít přezdívku a vypnout si webkameru).