Online webinář

Kvalitativní výzkum v paliativní péči

Mgr. Kristýna Poláková

Výzkumná pracovnice Centra paliativní péče

10/12/2023 / webinář už proběhl

Youtube Tv iconZáznam webináře je k dispozici.

Anotace

Na tomto webináři se dozvíte, co je to kvalitativní výzkum, jaká jsou jeho specifika a metodologická východiska a jak je možné ho využít v paliativní péči. Jakým způsobem vybírat respondenty? Jakým způsobem klást správně otázky ve výzkumném rozhovoru? Na co je třeba si dát pozor při použití kvalitativního výzkumu v paliativní péči? A jaké přístupy jsou vhodné pro analýzu kvalitativních dat. Nejen tyto otázky na webináři zodpoví naše výzkumná pracovnice Kristýna Poláková.

Webinář je součástí série tří metodologických webinářů a je díky podpoře Nadačního fondu Abakus zdarma.

Videozáznam

Termíny a registrace

Calendar icon

12. 10. 2023 online

Webinář je díky podpoře Nadačního fondu Abakus zdarma
Information icon

Kontaktní osoba: e.vokralova@paliativnicentrum.cz

Registrovaní účastníci obdrží 12. října do 10:00 informace s odkazem na vstup do aplikace Zoom.
 

Lektorka

Mgr. Kristýna Poláková

Mgr. Kristýna Poláková

Zdravotní sestra a výzkumná pracovnice Centra paliativní péče. Nyní studuje doktorské studium paliativní péče na Lancaster University ve Velké Británii. V roce 2017 získala stipendium Nadačního fondu Avast v paliativní péči. Ve svém výzkumu se věnuje prognostickému uvědomování pacientů s pokročilým onkologickým onemocněním a dětské paliativní péči. Vyučuje na oddělení lékařské psychologie 3. lékařské fakulty UK. Je vedoucí odborného týmu vzdělávání v dětské paliativní péči v Sekci dětské paliativní péče ČSPM ČLS JEP.

O webináři

Webinář probíhá online
Kurz probíhá pouze online formou webináře a je nutné se na něj včas přihlásit.

Registrovaní účastníci obdrží informace o vstupu do webového rozhraní v den přenosu e-mailem a po absolvování webináře získávají odkaz se záznamem webináře s týdenní platností.

Pro účast je třeba stabilní připojení na internet (obvyklá rychlost českých domácností je zcela dostatečná). Účastníci mají možnost sledovat živý přenos přednášky a také se zapojit do diskuse pomocí chatu.

Registrací na webinář účastník souhlasí s nahráváním a následným zveřejněním záznamu (v případě, že nechce být na záznamu identifikován, může při vstupu do zoom místnosti použít přezdívku a vypnout si webkameru).