Online webinář

Jak vytvořit dobrý dotazník

Doc. PhDr. Radka Bužgová, PhD.

Odborná asistentka na Lékařské fakultě Ostravské univerzity a poradkyně pro pozůstalé Mobilního hospice Ondrášek

11/27/2023 / webinář už proběhl

Information iconWebinář je zdarma.

Anotace

Dotazník patří mezi nejčastěji využívané nástroje pro sběr dat. Jedná se o metodu, která nám umožňuje nasbírat v krátkém čase informace od většího množství respondentů, na druhou stranu je však klíčové, aby dotazník obsahoval dobře formulované otázky. Obsahem tohoto webináře budou základní principy důležité pro tvorbu dotazníků - na co si dát pozor, čeho se vyvarovat a na co se naopak zaměřit. Součástí webináře budou i praktické ukázky otázek z dotazníků, které byly využívány ve výzkumech v paliativní péči.

Webinář je součástí série tří metodologických webinářů a je díky podpoře Nadačního fondu Abakus zdarma.

Termíny a registrace

Calendar icon

27. 11. 2023 online

Webinář je díky podpoře Nadačního fondu Abakus zdarma
Information icon

Kontaktní osoba: e.vokralova@paliativnicentrum.cz

Registrovaní účastníci obdrží 27. listopadu do 10:00 informace s odkazem na vstup do aplikace Zoom.

Lektorka

Doc. PhDr. Radka Bužgová, Ph.D.

Doc. PhDr. Radka Bužgová, Ph.D.

Doc. PhDr. Radka Bužgová, Ph.D. se ve své přednáškové a vědecko-výzkumné činnosti věnuje problematice lékařské etiky a psychosociálním aspektům paliativní péče. V letech 2017-2020 byla řešitelkou výzkumného projektu AZV MZ ČR zaměřeného na neuropaliativní a rehabilitační péči u pacientů s progresivním neurologickým onemocněním. V letech 2012-2015 se věnovala projektu s názvem Identifikace potřeb pacientů a rodinných příslušníků v paliativní péči v souvislosti s kvalitou života. Pracuje jako odborná asistentka na Lékařské fakultě Ostravské univerzity. Současně působí jako poradkyně pro pozůstalé v rámci Mobilního hospice Ondrášek.

O webináři

Webinář probíhá online
Kurz probíhá pouze online formou webináře a je nutné se na něj včas přihlásit.

Registrovaní účastníci obdrží informace o vstupu do webového rozhraní v den přenosu e-mailem a po absolvování webináře získávají odkaz se záznamem webináře s týdenní platností.

Pro účast je třeba stabilní připojení na internet (obvyklá rychlost českých domácností je zcela dostatečná). Účastníci mají možnost sledovat živý přenos přednášky a také se zapojit do diskuse pomocí chatu.

Registrací na webinář účastník souhlasí s nahráváním a následným zveřejněním záznamu (v případě, že nechce být na záznamu identifikován, může při vstupu do zoom místnosti použít přezdívku a vypnout si webkameru).