Online webinář

Etické poradenství - indikace, efektivita, metoda, implementace

MUDr. Jaromír Matějek, PhD., ThD.

vedoucí Týmu pro etické poradenství FNKV

3/30/2020 / webinář už proběhl

Youtube Tv iconZáznam webináře je k dispozici.

Anotace

Etické poradenství je určeno k řešení etických nejasností souvisejících s péčí o konkrétní pacienty.

Přednáška s následnou diskusí seznámí s nejdůležitějšími aspekty (indikace, efektivita, metoda) využívání etického poradenství a v druhé rovině pak i jeho zavádění do zdravotní organizace (implementace). Cílem je poskytnout posluchačům solidní základ a rychlý vhled do využívání etického poradenství na jejich pracovišti.

Videozáznam

Lektoři

MUDr. Jaromír Matějek, Ph.D., Th.D.

MUDr. Jaromír Matějek, Ph.D., Th.D.

Zakladatel etického poradenství v České republice. Získal nejvyšší německou kvalifikaci v oblasti etického poradenství Ethikberater / Koordinator / Trainer für Ethikberatung im Gesundheitswesen (AEM), vedoucí Týmu pro etické poradenství Fakultní nemocnice Královské Vinohrady, předseda Sekce pro etiku v paliativní péči, člen Etické komise Ministerstva zdravotnictví ČR, odborný asistent Ústavu etiky a humanitních studií 3. lékařské fakulty Univerzity Karlovy.

Termíny a registrace

Calendar icon

30. března online

registrace byla ukončena

O webináři

Webinář probíhá online a je zdarma

Kurz probíhá pouze online formou webináře a je nutné se na něj včas přihlásit. Registrovaní účastníci obdrží informace o vstupu do webového rozhraní v předstihu e-mailem. Pro účast je třeba stabilní připojení na internet (obvyklá rychlost českých domácností je zcela dostatečná). Účastníci mají možnost sledovat živý přenos přednášky a také se zapojit do diskuse pomocí chatu.

Vzhledem k omezené kapacitě webináře prosíme více zájemců z jedné organizace, aby se hlásili pokud možno jako skupina, která bude moci sledovat webinář z jednoho počítače. Tím umožníme účast více zájemcům. Děkujeme!