Online webinář

Co je a k čemu slouží Metodické doporučení ČSPM - MSPP v době pandemie COVID-19

prim. MUDr. Irena Závadová

primářka mobilního hospice Cesta domů

4/1/2020 / webinář už proběhl

Information iconWebinář je zdarma.

Anotace

Česká společnost paliativní medicíny a Fórum mobilních hospiců vydali společné doporučení pro mobilní hospice, jehož cílem je snaha zachovat provoz mobilních hospiců a případně pozměnit či dokonce rozšířit služby v době pandemie koronaviru. Dokument nabízí několik praktických kroků, které mohou pomoci mobilním hospicům zorientovat se a včas se připravit na situaci, kdy patrně bude nutné omezit kontakty s pacienty v podezření z nákazy či s nákazou COVID-19, a zároveň bude narůstat množství pacientů s paliativními potřebami, kteří budou předčasně propouštěni z nemocnic nebo primárně vůbec nebudou ani při zhoršení stavu přijímáni.

Termíny a registrace

Calendar icon

1. dubna 2020 online

registrace končí 1. dubna ve 13:00

Lektoři

prim. MUDr. Irena Závadová

prim. MUDr. Irena Závadová

Primářka mobilního hospice Cesta domů, vedoucí subkatedry paliativní medicíny IPVZ. Je místopředsedkyně České společnosti paliativní medicíny ČLS JEP. V roce 2009 složila atestaci II. stupně z vnitřního lékařství a v roce 2012 z paliativní medicíny.  V současnosti také vyučuje paliativní péči na 1. LF UK. 

O webináři

Webinář probíhá online a je zdarma

Kurz probíhá pouze online formou webináře a je nutné se na něj včas přihlásit. Registrovaní účastníci obdrží informace o vstupu do webového rozhraní v předstihu e-mailem. Pro účast je třeba stabilní připojení na internet (obvyklá rychlost českých domácností je zcela dostatečná). Účastníci mají možnost sledovat živý přenos přednášky a také se zapojit do diskuse pomocí chatu.

Vzhledem k omezené kapacitě webináře prosíme více zájemců z jedné organizace, aby se hlásili pokud možno jako skupina, která bude moci sledovat webinář z jednoho počítače. Tím umožníme účast více zájemcům. Děkujeme!