Online webinář

Co je a k čemu slouží Metodické doporučení ČSPM - MSPP v době pandemie COVID-19

prim. MUDr. Irena Závadová

primářka mobilního hospice Cesta domů

4/1/2020 / webinář už proběhl

Youtube Tv iconZáznam webináře je k dispozici.

Anotace

Česká společnost paliativní medicíny a Fórum mobilních hospiců vydali společné doporučení pro mobilní hospice, jehož cílem je snaha zachovat provoz mobilních hospiců a případně pozměnit či dokonce rozšířit služby v době pandemie koronaviru. Dokument nabízí několik praktických kroků, které mohou pomoci mobilním hospicům zorientovat se a včas se připravit na situaci, kdy patrně bude nutné omezit kontakty s pacienty v podezření z nákazy či s nákazou COVID-19, a zároveň bude narůstat množství pacientů s paliativními potřebami, kteří budou předčasně propouštěni z nemocnic nebo primárně vůbec nebudou ani při zhoršení stavu přijímáni.

Videozáznam

Lektoři

prim. MUDr. Irena Závadová

prim. MUDr. Irena Závadová

Primářka mobilního hospice Cesta domů, vedoucí subkatedry paliativní medicíny IPVZ. Je místopředsedkyně České společnosti paliativní medicíny ČLS JEP. V roce 2009 složila atestaci II. stupně z vnitřního lékařství a v roce 2012 z paliativní medicíny.  V současnosti také vyučuje paliativní péči na 1. LF UK. 

Termíny a registrace

Calendar icon

1. dubna 2020 online

O webináři

Webinář probíhá online a je zdarma

Kurz probíhá pouze online formou webináře a je nutné se na něj včas přihlásit. Registrovaní účastníci obdrží informace o vstupu do webového rozhraní v předstihu e-mailem. Pro účast je třeba stabilní připojení na internet (obvyklá rychlost českých domácností je zcela dostatečná). Účastníci mají možnost sledovat živý přenos přednášky a také se zapojit do diskuse pomocí chatu.

Vzhledem k omezené kapacitě webináře prosíme více zájemců z jedné organizace, aby se hlásili pokud možno jako skupina, která bude moci sledovat webinář z jednoho počítače. Tím umožníme účast více zájemcům. Děkujeme!