Online webinář

Charita ČR a odbornost 926

Bc. et Bc. Viera Ivanovová

kordinátorka vzdělávání Centra paliativní péče

3/28/2019 / webinář už proběhl

Youtube Tv iconZáznam webináře je k dispozici.

Anotace

Odbornost 926, tedy poskytování mobilní specializované paliativní péče v domácím prostředí, je od loňského roku v českém prostředí velkým tématem. Jednou z významných organizací, která má velký potenciál tuto odbornost ve svých službách využít je 53 středisek Charity ČR rozmístěných po celé České republice. Webinář bude věnován možnostem využití tohoto jedinečného potenciálu a zaměří se zejména na otázky, které v tomto kontextu okolo využití odbornosti 926 vyvstávají. Co přináší odbornost 926 do charitního prostředí? Jak je organizačně vnímána vedle již zaběhlé odbornosti 925? Jaké možnosti a úskalí může poskytování péče v odbornosti 926 vnášet do charitních organizací? Webinář představí první zkušenosti se zaváděním poskytování péče v odbornosti 926, jak byly lektorkou Vierou Ivanovovou sledovány ve 4 charitativních organizacích v rámci stipendijního programu AVAST.

Videozáznam

Lektoři

Bc. et Bc. Viera Ivanovová

Bc. et Bc. Viera Ivanovová

Koordinátorka vzdělávání Centra paliativní péče, lektorka, zdravotní sestra a sociální pracovnice. V letech 1998 – 2017 pracovala v Oblastní charitě Hradec Králové. Má praktické zkušenosti se zaváděním paliativní péče do ošetřovatelského procesu a s budováním paliativního týmu. Je absolventkou stipendijního programu Abakus pro paliativní péči.

Termíny a registrace

Calendar icon

28. března 2019 online

O webináři

Webinář probíhá online a je zdarma

Kurz probíhá pouze online formou webináře a je nutné se na něj včas přihlásit. Registrovaní účastníci obdrží informace o vstupu do webového rozhraní v předstihu e-mailem. Pro účast je třeba stabilní připojení na internet (obvyklá rychlost českých domácností je zcela dostatečná). Účastníci mají možnost sledovat živý přenos přednášky a také se zapojit do diskuse pomocí chatu.

Vzhledem k omezené kapacitě webináře prosíme více zájemců z jedné organizace, aby se hlásili pokud možno jako skupina, která bude moci sledovat webinář z jednoho počítače. Tím umožníme účast více zájemcům. Děkujeme!