Online webinář

Advokacie v hospicové a paliativní péči

Mgr. Lenka Váňová, PhD.

koordinátorka programů pro veřejnost v Cestě Domů

9/25/2018 / webinář už proběhl

Youtube Tv iconZáznam webináře je k dispozici.

Anotace

Představení nové online příručky pro advokáty hospicové a paliativní péče a doporučení pro jejich práci.

Kdokoliv se může angažovat v prosazování změn v oblasti hospicové a paliativní péče a přispět tak k jejímu rozšíření v České republice. Během webináře projdeme online advokační příručku, inspirovanou praxí osvědčenou ve Spojených státech, kde má advokacie a osvěta zákonodárců silnou tradici. Příručka provádí zájemce několika jednoduchými kroky k navázání kontaktu se zákonodárci v českém kontextu a nabízí vzorové dokumenty a další informace o související legislativě, možnostech vzdělávání apod. Cílem webináře je představit příručku posluchačům jako novou a otevřenou pomůcku pro jejich advokační práci.

Videozáznam

Přednášející

Mgr. Lenka Váňová, PhD.

Mgr. Lenka Váňová, PhD.

Vystudovala Anglický jazyk a literaturu a Management v kultuře na Masarykově univerzitě v Brně. V rámci doktorského studia na Fakultě architektury ČVUT v Praze se věnovala bydlení pro seniory. Praxi má v oboru překladatelství a zejména v produkci a propagaci kulturních akcí. Od ledna 2016 pracuje v Cestě domů jako koordinátorka programů pro veřejnost. V roce 2018 získala Fulbright-Masarykovo stipendium a absolvovala čtyřměsíční stáž v National Hospice and Palliative Care Organization v USA.

Termíny a registrace

Calendar icon

25. září 2018 online

O webináři

Webinář probíhá online a je zdarma

Kurz probíhá pouze online formou webináře a je nutné se na něj včas přihlásit. Registrovaní účastníci obdrží informace o vstupu do webového rozhraní v předstihu e-mailem. Pro účast je třeba stabilní připojení na internet (obvyklá rychlost českých domácností je zcela dostatečná). Účastníci mají možnost sledovat živý přenos přednášky a také se zapojit do diskuse pomocí chatu.

Vzhledem k omezené kapacitě webináře prosíme více zájemců z jedné organizace, aby se hlásili pokud možno jako skupina, která bude moci sledovat webinář z jednoho počítače. Tím umožníme účast více zájemcům. Děkujeme!