Výběrové řízení na pozici Provozní ředitel/ka

Centrum paliativní péče hledá do svého týmu kolegu nebo kolegyni na pozici Provozního ředitele/ředitelky.

Koho hledáme

Centrum paliativní péče je nezisková organizace, která se významně podílí na rozvoji péče o umírající a nevyléčitelně nemocné pacienty v naší zemi. Skrze řadu vzdělávacích, osvětových a výzkumných projektů pomáháme zvyšovat kompetence zdravotníků i kapacitu celého systému tak, aby mohli lidé závěr svého života prožít důstojně a v souladu se svými hodnotami. Centrum úzce spolupracuje s nemocnicemi, hospici, akademickými pracovišti i veřejnou správou u nás i v zahraničí. Jako odborný partner Nadačního fondu Avast se podílíme na průlomovém projektu zavádění paliativní péče do nemocnic, který zásadně ovlivnil dostupnost této péče pro většinu pacientů, kteří dnes umírají právě v nemocnicích.

Na pozici PROVOZNÍ ŘEDITEL/KA hledáme člověka, který

  • má zkušenosti s řízením organizace nebo velkých projektů

  • rozumí rozpočtování a finančnímu řízení

  • umí stanovovat priority a nést zodpovědnost

Jinými slovy člověka, který by dbal o zdravý chod Centra a naše skvělé nápady dokázal hodnotit z hlediska jejich organizační náročnosti, rozpočtových možností a kapacit týmu. Bude zodpovědný za efektivnost hospodaření a vnitřních procesů v organizaci. Společně s ředitelem bude na jednáních s partnery reprezentovat organizaci a podílet se na jejím dlouhodobém rozvoji.

Co nabízíme

  • zázemí malé, ale dynamické neziskové organizace
  • vše, co bude třeba k radostnému výkonu funkce

  • nástupní plat 40 000 Kč

  • příspěvek na osobní rozvoj 10 000 Kč ročně, podporu dalšího vzdělávání

Zájemci o tuto pozici mohou zaslat svůj strukturovaný životopis a motivační dopis do 3. června na e-mail office@paliativnicentrum.cz. Dotazy k pozici směřujte na ředitele Centra paliativní péče Martina Loučku (m.loucka@paliativnicentrum.cz).