Celostátní kongres

Sestry v paliativní péči

Zveme vás na unikátní konferenci pro všeobecné sestry, která se bude věnovat klinickým, komunikačním a organizačním tématům paliativní péče. Akce je určena primárně pro všeobecné sestry pracující v nemocnicích, domovech pro seniory i v ambulantním sektoru, vítáni jsou ale všichni zájemci o téma.

Information icon Registrace od září 2024

O konferenci

V paliativní péči jsou sestry neodmyslitelnou součástí multidisciplinárních týmů nemocnic, lůžkových i mobilních hospiců a domovů pro seniory. Umí hodnotit všechny potřeby pacienta - zdravotní, sociální, psychické i spirituální a jejich role je nenahraditelná. Proto je v roce 2025 přivítáme už na druhém ročníku celostátního kongresu Sestry v paliativní péči. 

Jakým výzvám sestry v paliativní péči při své práci čelí? Jaké nové trendy a postupy mohou sestry ve své praxi uplatnit? Co potřebuje sestra pro dobrou péči o pacienty v závěru života? Odpovědi budou na přednáškách, workshopech a v panelových diskuzích hledat odborníci a odbornice pracující dlouhodobě na rozličných pozicích v paliativní péči. Těšit se můžete také na interaktivní workshopy a diskuze. Celý den bude naplněný inspirací a zkušenostmi kolegyň a kolegů, kteří se věnují péči o pacienty (nejen) v závěru života.

Registraci na konferenci spustíme v září 2024. Pro informace z první ruky odebírejte bulletin Centra paliativní péče

Termín a registrace

Calendar icon

25. 2. 2025 Praha, Kongresové centrum Olšanka

Registrace budou spuštěny v září 2024

1. ročník konference

Jak probíhala a co přinesla konference Sestry v paliativní péči v roce 2024? Přečtěte si v reportáži.