Aktualita

Spouštíme podpůrný web ke hře Řekni mi

5/28/2021


V rámci běžící crowdfundingové kampaně na Hithit jsme spustili nové webové stránky, které mají zájemcům o hru Řekni mi pomoci odpovědět na jejich nejčastější otázky ohledně hraní.

Na nových webových stránkách www.reknimi.cz najdou zájemci informace o hře, zkušenosti ostatních hráčů a odpovědi na nejčastější otázky, které mají kolem hraní. Na web budeme další otázky postupně přidávat stejně jako podcasty, které se věnují tématům, které hra přináší. Už teď si můžete poslechnout podcast s Martinem Loučkou o hře a podcast s Markem Uhlířem o paliativní péči. 

Kampaň stále běží. Naším cílem bylo získat 125 000 Kč na výrobu prvních 500 kusů hry. To se nám podařilo za neuvěřitelných 48 hodin. Dalším cílem bylo vybrat 300 000 Kč a rozběhnout komunitní hraní ve všech krajích s pomocí vyškolených facilitátorů. I to jsme splnili! A proto míříme na další metu - 500 000 Kč. Chceme pomoci tomu, aby nezůstalo jen u hraní, ale aby si lidé mohli svá přání zaznamenat. Proto vytvoříme formulář Průvodce budoucí péčí, který bude dostupný pro všechny zájemce.  

Podpořit nás nebo si koupit karetní konverzační hru Řekni mi můžete do 18. června 2021 na hithit.com/reknimi

Nezmeškejte už žádnou novinu. Každý měsíc vybíráme to nejzajímavější ze světa paliativní péče a rozesíláme e-mailem.

Mám zájem