Aktualita

Kampaň k Řekni mi úspěšně skončila

6/21/2021


Posledních 45 dní jsme realizovali crowdfundingovou kampaň na Hithit, jejímž cílem bylo získat peníze na výrobu a rozšíření hry Řekni mi.

Naším cílem bylo získat 125 000 Kč na výrobu prvních 500 kusů hry. To se nám podařilo za neuvěřitelných 48 hodin díky velké vlně zájmu o hru samotnou. Proto jsme si stanovili další cíl - vybrat 300 000 Kč a rozběhnout komunitní hraní ve všech krajích s pomocí vyškolených facilitátorů. I to jsme splnili a dalším milníkem se stala neuvěřitelná částka 500 000 Kč. I tu se nám podařilo vybrat a díky tomu vytvoříme formulář Průvodce budoucí péčí, který bude dostupný pro všechny zájemce. Chceme pomoci tomu, aby nezůstalo jen u hraní, ale aby si lidé mohli svá přání zaznamenat. 

Nakonec jsme získali částku přes 550 tisíc Kč a projekt podpořilo před 660 lidí. Děkujeme všem přispěvatelům, fanouškům a dárcům za velkou podporu tématu komunikace o přáních v závěru života a za odvahu otevírat tabuizované téma umírání. Děkujeme!

Novinky o hře můžete sledovat na facebooku nebo instagramu Centra paliativní péče. Více o hře se dozvíte na webových stránkách www.reknimi.cz.

Nezmeškejte už žádnou novinu. Každý měsíc vybíráme to nejzajímavější ze světa paliativní péče a rozesíláme e-mailem.

Mám zájem