Online webinář

Řekni mi - jak mluvit o hodnotách a preferencích v závěru života?

PhDr. Martin Loučka, PhD.

ředitel Centra paliativní péče

5/18/2021 / webinář už proběhl

Youtube Tv iconZáznam webináře je k dispozici.

Anotace

Cílem webináře je představit konverzační karetní hru Řekni mi a její využití v praxi zdravotních a sociálních služeb i mimo ni. Řekni mi pomáhá lidem otevírat diskuzi na téma hodnot a preferencí v souvislosti se závěrem života. Hru vytvořila organizace Common practice v USA a v Centru paliativní péče jsme ji přeložili a upravili pro české prostředí. Jaké jsou naše zkušenosti a jaké zkušenosti nasbírali v Americe? Jak citlivě otevírat těžká témata?

Videozáznam

Termíny a registrace

Calendar icon

18. 5. 2021 online

registrace končí 18. května v 10:00 hod

Lektoři

PhDr. Martin Loučka, Ph.D.

PhDr. Martin Loučka, Ph.D.

Ředitel Centra paliativní péče, psycholog, odborný asistent na oddělení lékařské psychologie 3. LF UK. Paliativní péči studoval v doktorském programu na Lancaster University v Anglii, jako stipendista Fulbrightovy komise působil na Icahn School of Medicine v New Yorku. Absolvoval dlouhodobou stáž na VU Medical Center v Amsterdamu, kurz práce s komplikovaným zármutkem na Columbia University v New Yorku a komplexní výcvik v gestalt terapii v Institutu Dialog. Je vědeckým sekretářem České společnosti paliativní medicíny ČLS JEP. Za svou práci na rozvoji paliativní péče získal řadu ocenění. Absolvoval kurz pro lektory komunikace od společnosti VitalTalk, program Palliative Care Education and Practice na Harvard Medical School a v roce 2019 získal stipendium nadačního fondu Abakus pro lídry v paliativní péči. Pracuje jako psycholog dětského podpůrného týmu ve FN Motol.

O webináři

Webinář probíhá online a je zdarma

Kurz probíhá pouze online formou webináře a je nutné se na něj včas přihlásit. Registrovaní účastníci obdrží informace s odkazem na vstup do aplikace Zoom. Odkaz vám zašleme v den konání webináře. Pro účast je třeba stabilní připojení na internet (obvyklá rychlost českých domácností je zcela dostatečná). Účastníci mají možnost sledovat živý přenos přednášky a také se zapojit do diskuse. Registrací na webinář účastník souhlasí s nahráváním a následným zveřejněním záznamu (v případě, že nechce být na záznamu identifikován, muže při vstupu do webinářové místnosti použít přezdívku a vypnout si webkameru).

Děkujeme!

Partnerem našich webinářů je společnost Livesport.