Online webinář

Praktický průvodce rozšíření péče o děti a jejich rodiny v již zavedeném fungujícím domácím hospici

Mgr. Jitka Kosíková

specializovaná dětská sestra a spoluvedoucí Domácího hospice sv. Michaela v Poličce

5/16/2022 / webinář už proběhl

Youtube Tv iconZáznam webináře je k dispozici.

Anotace

Pro péči o dětské pacienty a jejich rodiny v domácím hospici je důležité mít znalosti v lékařském i ošetřovatelském oboru pro dětské pacienty. Ze zkušeností víme, že to samotné k dobrému nastavení péče o tuto cílovou skupinu nestačí. Péče o děti budí respekt, obavy a nejistotu. Současně ale může oslovit nové dárce.

Příručka Děti v péči domácího hospice je průvodce, který vedoucí pracovníky a ředitele hospice provede oblastmi, o kterých je dobré přemýšlet ještě před zahájením péče o děti, nebo ve chvíli, kdy si řeknete, že svou službu chcete mít dostupnou, udržitelnou a kvalitní nejen pro dospělé, ale i pro děti a jejich rodiny.

Autoři Jitka Kosíková, Jiří Krejčí a Lucia Brinzanik vám na webináři představí strukturu příručky, jak s ní pracovat a budou připraveni na vaše dotazy. 
 

Termíny a registrace

Calendar icon

16. 5. 2022, 18:00 - 19:30 online

Cena: 250Kč
Information icon

Cena: 250 Kč za osobu (součástí ceny je přístup k záznamu webináře po jeho online přenosu).

DŮLEŽITÉ INFORMACE K REGISTRACI A PLATBĚ

Nezasíláme opakované výzvy k úhradě. Registrační poplatek je nutné uhradit do středy 11. května. Účastníci s uhrazenou registrací obdrží 13. května informace s odkazem na vstup do aplikace Zoom. 

Pokud vám poplatek hradí zaměstnavatel, vyplňte při registraci jeho fakturační údaje. Fakturační údaje zpětně neměníme.

Videozáznam

Lektorka

Mgr. Jitka Kosíková

Mgr. Jitka Kosíková

Vedoucí domácího hospice sv. Michaela v Poličce, všeobecná a dětská sestra, spolupracovnice Lékařů bez hranic. Své zdravotnické vzdělání završila studiem na edinburské univerzitě Napier. V letech 2017-2020 koordinovala dětský tým v domácím hospici Cesta domů. V minulosti pracovala na odděleních ARO FN Motol, Fakultní Thomayerově nemocnici, v zahraničí v Saudské Arábii na intenzivní péči dětské kardiochirurgie.  Od roku 2010 spolupracuje s Lékaři bez hranic a absolvovala řadu misí na Blízkém východě, Asii i Africe. Je členkou  výboru Sekce dětské paliativní péče České společnosti paliativní medicíny, od roku 2020 členkou Dětské pracovní skupiny EAPC. Je lektorkou kurzu dětské paliativní medicíny ICPCN. Absolvovala zahraniční stáže ve Velké Británii i v dětské nemocnici ve Filadelfii CHOP, kde měla možnost zažít si kurz VitalTalk pro sestry. Aktivně přednáší. 

O webináři

Webinář probíhá online
Kurz probíhá pouze online formou webináře a je nutné se na něj včas přihlásit.

Registrovaní účastníci obdrží informace o vstupu do webového rozhraní v předstihu e-mailem a po absolvování webináře získávají odkaz se záznamem webináře s týdenní platností.

Pro účast je třeba stabilní připojení na internet (obvyklá rychlost českých domácností je zcela dostatečná). Účastníci mají možnost sledovat živý přenos přednášky a také se zapojit do diskuse pomocí chatu.

Registrací na webinář účastník souhlasí s nahráváním a následným zveřejněním záznamu (v případě, že nechce být na záznamu identifikován, může při vstupu do zoom místnosti použít přezdívku a vypnout si webkameru).