Online webinář

Komunikace na dálku - využití v paliativní péči (nejen) během nouzového stavu

PhDr. Martin Loučka, PhD.

ředitel Centra paliativní péče

9/23/2020 / webinář už proběhl

Youtube Tv iconZáznam webináře je k dispozici.

Anotace

Webinář představí doporučení pro využití moderních technologií v usnadnění komunikace mezi pacienty a jejich blízkými. Bude reflektovat množství dat a literatury k tomuto tématu, které byly shromážděny během pandemie COVID-19 a také reflexi pilotního projektu Centra paliativní péče, do kterého se zapojilo několik týmů z hospiců, domovů pro seniory a nemocničního prostředí.

Videozáznam

Lektoři

PhDr. Martin Loučka, PhD.

PhDr. Martin Loučka, PhD.

Ředitel Centra paliativní péče, psycholog, odborný asistent na oddělení lékařské psychologie 3. LF UK. Paliativní péči studoval v doktorském programu na Lancaster University v Anglii, jako stipendista Fulbrightovy komise působil na Icahn School of Medicine v New Yorku. Absolvoval dlouhodobou stáž na VU Medical Center v Amsterdamu, kurz práce s komplikovaným zármutkem na Columbia University v New Yorku a komplexní výcvik v gestalt terapii v Institutu Dialog. Je vědeckým sekretářem České společnosti paliativní medicíny ČLS JEP. Za svou práci na rozvoji paliativní péče získal řadu ocenění. Absolvoval kurz pro lektory komunikace od společnosti VitalTalk, program Palliative Care Education and Practice na Harvard Medical School a v roce 2019 získal stipendium Nadačního fondu Avast pro lídry v paliativní péči. 

O webináři

Webinář probíhá online a je zdarma

Kurz probíhá pouze online formou webináře a je nutné se na něj včas přihlásit. Registrovaní účastníci obdrží informace o vstupu do webového rozhraní v předstihu e-mailem. Pro účast je třeba stabilní připojení na internet (obvyklá rychlost českých domácností je zcela dostatečná). Účastníci mají možnost sledovat živý přenos přednášky a také se zapojit do diskuse pomocí chatu.

Vzhledem k omezené kapacitě webináře prosíme více zájemců z jedné organizace, aby se hlásili pokud možno jako skupina, která bude moci sledovat webinář z jednoho počítače. Tím umožníme účast více zájemcům. Děkujeme!

Termíny a registrace

Calendar icon

23. září online

registrace končí 23. 09. v 15:00