Online webinář

Dům pro Julii – první dětský hospic v České republice

Mgr. Radka Vernerová

zakladatelka a ředitelka organizace Dům pro Julii, z. ú.

6/7/2022 / webinář už proběhl

Youtube Tv iconZáznam webináře je k dispozici.

Anotace

Co je to dětský hospic a jak se liší od hospiců pro dospělé? Webinář na téma dětské paliativní péče a budování dětského lůžkového hospice přinese informace o vzniku unikátního sociálně zdravotního zařízení pro děti s život limitujícím nebo život ohrožujícím onemocněním.

Co stojí za vznikem Domu pro Julii, kolik úsilí muselo být vynaloženo, jak se shánějí peníze na projekt, který nemá jasný termín uskutečnění a proč bude dětský hospic vždy závislý na dárcích - o tom všem a také o byrokratické džungli bude vyprávět ředitelka organizace Radka Vernerová.

Termíny a registrace

Calendar icon

7. 6. 2022, 17:00 - 18:30 online

Cena: 250 Kč
Information icon

Cena: 250 Kč za osobu (součástí ceny je přístup k záznamu webináře po jeho online přenosu).

DŮLEŽITÉ INFORMACE K REGISTRACI A PLATBĚ

Nezasíláme opakované výzvy k úhradě. Registrační poplatek je nutné uhradit do středy 1. června. Účastníci s uhrazenou registrací obdrží 3. června informace s odkazem na vstup do aplikace Zoom. 

Pokud vám poplatek hradí zaměstnavatel, vyplňte při registraci jeho fakturační údaje. Fakturační údaje zpětně neměníme.

Videozáznam

Lektorka

Mgr. Radka Vernerová

Mgr. Radka Vernerová

Mgr. Radka Vernerová je zakladatelka a ředitelka organizace Dům pro Julii, z.ú. Již v průběhu studia střední školy se věnovala dobrovolnictví na onkologii, v průběhu vysoké školy založila nadační fond a objevila obor dětské paliativní péče. Absence dětského lůžkového hospice v České republice pro ni byla impulsem pro vybudování Domu pro Julii. Celý život se aktivně věnuje orientačnímu běhu, kterému vděčí za svoji vytrvalost, píli a flexibilitu při řešení předem neznámých úkolů.

O webináři

Webinář probíhá online
Kurz probíhá pouze online formou webináře a je nutné se na něj včas přihlásit.

Registrovaní účastníci obdrží informace o vstupu do webového rozhraní v předstihu e-mailem a po absolvování webináře získávají odkaz se záznamem webináře s týdenní platností.

Pro účast je třeba stabilní připojení na internet (obvyklá rychlost českých domácností je zcela dostatečná). Účastníci mají možnost sledovat živý přenos přednášky a také se zapojit do diskuse pomocí chatu.

Registrací na webinář účastník souhlasí s nahráváním a následným zveřejněním záznamu (v případě, že nechce být na záznamu identifikován, může při vstupu do zoom místnosti použít přezdívku a vypnout si webkameru).