Online webinář

Aromaterapie v paliativní péči

Mgr. Jana Urbanová

Aromaterapeutka a terapeutka metody EFT

9/14/2022 / webinář už proběhl

Youtube Tv iconZáznam webináře je k dispozici.

Anotace

Aromaterapie je vhodná a oblíbená komplementární metoda v paliativní péči. Jejím záměrem je především ulevit a zlepšit stávající kvalitu života. Na webináři si ukážeme, jaké výhody a možnosti přináší právě do paliativní péče. Dozvíte se, jak aromatické látky působí na fyzickou i psychickou stránku člověka a v jakých situacích je s úspěchem můžeme využívat. Nastíníme si možnosti zavedení aromaterapie do praxe. Nesmíme zapomenout také na pečující personál, rodinu a blízké osoby. I zde hraje aromaterapie důležitou roli v eliminaci stresu, vyčerpání, únavy; ulevuje při smutku, pocitu osamění a při ztrátě blízké osoby.

Termíny a registrace

Calendar icon

14. 9, 2022, 18:00 - 19:30 online

Cena: 250 Kč
Information icon

Cena: 250 Kč za osobu (součástí ceny je přístup k záznamu webináře po jeho online přenosu).

DŮLEŽITÉ INFORMACE K REGISTRACI A PLATBĚ

Nezasíláme opakované výzvy k úhradě. Registrační poplatek je nutné uhradit do pátku 9. září. Účastníci s uhrazenou registrací obdrží 12. září informace s odkazem na vstup do aplikace Zoom.

Pokud vám poplatek hradí zaměstnavatel, vyplňte při registraci jeho fakturační údaje. Fakturační údaje zpětně neměníme.

Videozáznam

Lektorka

Mgr. Jana Urbanová

Mgr. Jana Urbanová

Mgr. Jana Urbanová vystudovala PřF UK a k rostlinám se dostala zpět přes studium na Institutu aromaterapie v Praze. Je profesionální aromaterapeutka a také terapeutka metody EFT. V této oblasti působí řadu let, dále se vzdělává a získává poznatky i ze zahraničí v oblasti aromaterapie a jejího bezpečného a efektivního použití. Ve své soukromé praxi konzultuje, tvoří aromaterapeutické směsi s recepty „na míru“ a své zkušenosti předává dál profesionálům i široké veřejnosti. Osobně se podílí na vzdělávání pečujícího a zdravotnického personálu v ČR, pomáhá se zaváděním aromaterapie do praxe. Je členkou mezinárodní organizace IFPA a ICAN.

O webináři

Webinář probíhá online
Kurz probíhá pouze online formou webináře a je nutné se na něj včas přihlásit.

Registrovaní účastníci obdrží informace o vstupu do webového rozhraní v předstihu e-mailem a po absolvování webináře získávají odkaz se záznamem webináře s týdenní platností.

Pro účast je třeba stabilní připojení na internet (obvyklá rychlost českých domácností je zcela dostatečná). Účastníci mají možnost sledovat živý přenos přednášky a také se zapojit do diskuse pomocí chatu.

Registrací na webinář účastník souhlasí s nahráváním a následným zveřejněním záznamu (v případě, že nechce být na záznamu identifikován, může při vstupu do zoom místnosti použít přezdívku a vypnout si webkameru).