Online webinář

Ambulance a stacionář paliativní péče v nemocnici

MUDr. Ondřej Sláma, Ph.D.

onkolog, paliatr, vedoucí lékař Centra paliativní péče MOÚ Brno

11/2/2022 / webinář už proběhl

Youtube Tv iconZáznam webináře je k dispozici.

Anotace

Na webináři bude představen provoz ambulance a stacionáře v rámci Centra paliativní péče v Masarykově onkologickém ústavu v Brně. Budou reflektovány následující otázky: Pro které pacienty je přínosné sledování v ambulanci paliativní medicíny? Jaké výkony a intervence ambulance a stacionář paliativní péče umožňuje? Jaké je/může být postavení ambulance a stacionáře v "logice" fungování nemocnice? Jak je péče hrazená a jaké výzvy ohledně úhrady ze zdravotního pojištění před námi v České republice v roce 2022 stojí?

Termíny a registrace

Calendar icon

2. 11. 2022 Cena: 250 Kč

Calendar icon

2. 11. 2022 Registrace pro studenty. Cena: 150 Kč

Do poznámky v přihlášce uveďte číslo ISIC průkazu.
Information icon

Cena: 250 Kč za osobu
Cena pro studenty/ky: 150 Kč za osobu, do poznámky v přihlášce je potřeba napsat číslo ISIC průkazu
Součástí ceny je přístup k záznamu webináře po jeho online přenosu.

DŮLEŽITÉ INFORMACE K REGISTRACI A PLATBĚ

Nezasíláme opakované výzvy k úhradě. Registrační poplatek je nutné uhradit do pátku 28. října. Účastníci s uhrazenou registrací obdrží 1. listopadu informace s odkazem na vstup do aplikace Zoom.

Pokud vám poplatek hradí zaměstnavatel, vyplňte při registraci jeho fakturační údaje. Fakturační údaje zpětně neměníme.

Videozáznam

Lektor

MUDr. Ondřej Sláma, PhD.

MUDr. Ondřej Sláma, PhD.

MUDr. Ondřej Sláma, Ph.D. je onkolog, paliatr a vedoucí lékař Centra paliativní péče MOÚ Brno. Jeho zájmem je především onkologická paliativní péče, vzdělávání v paliativní péči a organizace a financování paliativní péče. Byl členem realizačních týmů pilotních projektů, které vedly k nastavení úhrady mobilní specializované paliativní péče a nemocničních konziliárních týmů paliativní péče.

O webináři

Webinář probíhá online
Kurz probíhá pouze online formou webináře a je nutné se na něj včas přihlásit.

Registrovaní účastníci obdrží informace o vstupu do webového rozhraní v předstihu e-mailem a po absolvování webináře získávají odkaz se záznamem webináře s týdenní platností.

Pro účast je třeba stabilní připojení na internet (obvyklá rychlost českých domácností je zcela dostatečná). Účastníci mají možnost sledovat živý přenos přednášky a také se zapojit do diskuse pomocí chatu.

Registrací na webinář účastník souhlasí s nahráváním a následným zveřejněním záznamu (v případě, že nechce být na záznamu identifikován, může při vstupu do zoom místnosti použít přezdívku a vypnout si webkameru).