Online webinář

5 let Centra paliativní péče

PhDr. Martin Loučka, PhD.

ředitel Centra paliativní péče

10/29/2019 / webinář už proběhl

Information iconWebinář je zdarma.

Anotace

Je to 5 let, co bylo založeno naše Centrum. Za tu dobu se v české paliativní péči událo mnohé a my jsme měli to štěstí, že jsme se na některých inovacích mohli podílet. Nahlédněte za oponu paliativní péče v Česku společně s PhDr. Martinem Loučkou, PhD., ředitelem Centra paliativní péče, a využijte jedinečné příležitosti zeptat se ho na vše, co vás zajímá. Těšíme se na vás!

Termíny a registrace

Calendar icon

29. října od 16:00 online

Lektoři

PhDr. Martin Loučka, PhD.

PhDr. Martin Loučka, PhD.

Ředitel Centra paliativní péče, psycholog, odborný asistent na oddělení lékařské psychologie 3. LF UK. Paliativní péči studoval v doktorském programu na Lancaster University v Anglii, jako stipendista Fulbrightovy komise působil na Icahn School of Medicine v New Yorku. Absolvoval dlouhodobou stáž na VU Medical Center v Amsterdamu, kurz práce s komplikovaným zármutkem na Columbia University v New Yorku a komplexní výcvik v gestalt terapii v Institutu Dialog. Je vědeckým sekretářem České společnosti paliativní medicíny ČLS JEP. Za svou práci na rozvoji paliativní péče získal řadu ocenění. Absolvoval kurz pro lektory komunikace od společnosti VitalTalk, program Palliative Care Education and Practice na Harvard Medical School a v roce 2019 získal stipendium nadačního fondu Abakus pro lídry v paliativní péči. Pracoval jako psycholog dětského podpůrného týmu ve FN Motol a dospělého paliativního týmu ve FN Královské Vinohrady.

O webináři

Webinář probíhá online a je zdarma

Kurz probíhá pouze online formou webináře a je nutné se na něj včas přihlásit. Registrovaní účastníci obdrží informace o vstupu do webového rozhraní v předstihu e-mailem. Pro účast je třeba stabilní připojení na internet (obvyklá rychlost českých domácností je zcela dostatečná). Účastníci mají možnost sledovat živý přenos přednášky a také se zapojit do diskuse pomocí chatu.

Vzhledem k omezené kapacitě webináře prosíme více zájemců z jedné organizace, aby se hlásili pokud možno jako skupina, která bude moci sledovat webinář z jednoho počítače. Tím umožníme účast více zájemcům. Děkujeme!