Nabídka práce - PR specialista

Vyhlašujeme výběrové řízení na pozici Specialista/ka PR. Přihlášky je možné posílat do 10. ledna 2019, těšíme se na ně!

Koho hledáme

Baví Tě komunikace a grafika? Hledáme člověka, který by dokázal obojí skloubit a staral se o to, aby se o naší práci vědělo. Abychom měli z našich programů dobře vypadající a přehledné zprávy a reprezentativní fotky. Někoho, kdo je schopen část věcí udělat sám a u komplikovanějších úkolů odřídí externisty (grafiky, tiskárnu a další). Někoho, kdo bude dbát o naši prezentaci a komunikaci s vnějším světem a bavilo by ho třeba i řídit nějakou kampaň. Měl/a bys umět připravit pozvánku na vánoční večírek i správně odhadnout úroveň komunikace s dárci a odbornými partnery. Nemusíš mít žádné tituly, pokud máš dovednosti a ochotu pouštět se do nových věcí. Stejně tak je na Tobě, v jakých programech a editorech budeš pracovat, jde nám hlavně o to, abys pro to měl/a cit a talent.

Co nabízíme

Jsme malý tým, který dělá velké věci. Vytváříme systémovou změnu, která reálně mění zdravotnictví v naší zemi. Pomáháme tomu, aby se péče o těžce nemocné a umírající zlepšovala – vzděláváme, pomáháme nemocnicím, hospicům a domovům pro seniory, přinášíme trendy ze zahraničí, propojujeme ty, kteří mají stejnou vizi. Práce u nás je blíž start-upu než korporaci – tempem i atmosférou. Pracujeme hodně, ale baví nás to a vidíme v tom smysl. Zároveň si nemyslíme, že práce v neziskovém sektoru je pro mučedníky – služební auta nemáme, ale podporujeme vzdělávání, platíme rozumně a včas, máme každý 10 000 Kč na rok na osobní rozvoj, hezkou a klidnou kancelář na Vinohradech a všechno, co k práci potřebujeme. Nemáme píchačky a všichni máme děti, které občas potřebují k zubaři. Režim máme volnější než ve fabrice, jde nám hlavně o to, aby byla práce hotová. Ale zároveň jsme rádi spolu a tahle pozice je pro člověka, který bude muset hodně komunikovat s ostatními – budeme proto rádi, aby byl aspoň 4 dny v týdnu v kanceláři.

 

Nástupní plat:            32 000 Kč

Termín nástupu:        1. 2. 2019 nebo podle dohody

Výběrové řízení

Přihlášky čekáme do 10. ledna na office@paliativnicentrum.cz, do předmětu prosíme uvést „VŘ PR“.

Pošli nám své CV a případně ukázky nebo odkazy na nějaké své grafické výstupy, pokud už nějaké máš za sebou – cokoli od prezentace z VŠ po marketingovou kampaň pro Škodovku. Ve středu 23. 1. bychom se pak rádi potkali s vybranými uchazeči.