Nabídka práce - Odborný pracovník/Odborná pracovnice

Vyhlašujeme výběrové řízení na pozici Odborný pracovník/Odborná pracovnice. Přihlášky je možné posílat do 15. února 2019 do 13 hodin.

Koho hledáme

Hledáme člověka, kterého baví výzkum a analytická práce. Někoho, kdo má zkušenost s organizací výzkumných projektů - alespoň na úrovni velmi dobré diplomové práce z VŠ. Musí rozumět anglicky psanému odbornému článku a velkou výhodou je znalost kvantitativních výzkumných metod a statistiky. Tato pozice je ideálně na plný úvazek od 1. března a bude vyžadovat občasné pracovní cesty po ČR i do zahraničí.

Co nabízíme

Jsme malý tým, který dělá velké věci. Vytváříme systémovou změnu, která reálně mění zdravotnictví v naší zemi. Pomáháme tomu, aby se péče o těžce nemocné a umírající zlepšovala – vzděláváme, pomáháme nemocnicím, hospicům a domovům pro seniory, přinášíme trendy ze zahraničí, propojujeme ty, kteří mají stejnou vizi. Výzkumem se snažíme ukazovat cestu kupředu a naše projekty mají reálný dopad do praxe. Spolupracujeme s odbornými společnostmi, univerzitami i špičkovými pracovišti v zahraničí.

Práce u nás je blíž start-upu než korporaci – tempem i atmosférou. Pracujeme hodně, ale baví nás to a vidíme v tom smysl. Zároveň si nemyslíme, že práce v neziskovém sektoru je pro mučedníky – služební auta nemáme, ale podporujeme vzdělávání, platíme rozumně a včas, máme každý 10 000 Kč na rok na osobní rozvoj, hezkou a klidnou kancelář na Vinohradech a všechno, co k práci potřebujeme.

Nástupní plat:            34 000 Kč
Termín nástupu:        1. 3. 2019 nebo podle dohody

Výběrové řízení

Přihlášky čekáme do 15. února do 13:00 na office@paliativnicentrum.cz, do předmětu prosíme uvést „VŘ“.

Pošlete nám své CV a kontaktní údaje na někoho, kdo na Vás může dát referenci (například nadřízený, vedoucí diplomové práce, spolupracovník). Ve čtvrtek 21. 2. bychom se pak rádi potkali s vybranými uchazeči u osobního setkání.