Jak je to teď s pilotním programem, jaké změny se očekávají, jaká jednání se vedou a s jakým cílem? Je pravda, že mobilní hospice nedostanou úhradu ani napřesrok? Co chce dokázat Fórum mobilních hospiců, a pro koho tu vlastně je? Co mohou od budoucnosti čekat hospice, které nemají patnáct pacientů v péči nebo nemají lékaře? Budou konečně hospice v zákoně? Tyto a další otázky se ptají lidé nejen z hospiců a často je vývoj rychlejší a bouřlivější než plány. Odpovědět se na ně v našem webináři pokusí Marek Uhlíř.

Kurz probíhá pouze online formou webináře. Registrovaní účastníci obdrží informace o vstupu do webového rozhraní v předstihu e-mailem. Pro účast je třeba stabilní připojení na internet (obvyklá rychlost českých domácností je zcela dostatečná). Účastníci mají možnost sledovat živý přenos přednášky a také se zapojit do diskuse pomocí chatu.

Vzhledem k omezené kapacitě webináře prosíme více zájemců z jedné organizace, aby se hlásili pokud možno jako skupina, která bude moci sledovat webinář z jednoho počítače. Tím umožníme účast více zájemcům. Děkujeme!

Mgr. Marek Uhlíř

Mgr. Marek Uhlíř vystudoval obor diplomovaný zdravotnický záchranář na vyšší zdravotnické škole, žurnalistiku a management ve zdravotnictví na UK v Praze. Pracoval u zdravotnické záchranné služby v Praze a ve Středočeském kraji, na odboru bezpečnosti a krizového řízení na Ministerstvu zdravotnictví ČR a ve výzkumném týmu EuroHealth Consumer Index v Bruselu. Od roku roku 2012 je ředitele Cesty domů a je předsedou Fóra mobilních hospiců.

Webináře Centra paliativní péče se konají pravidelně jednou za měsíc. Jsou zdrama a je možné se jich účastnit na dálku přes internet.

V roce 2017 webináře probíhají s podporou Ministerstva zdravotnictví ČR