Aktualita

Řekni mi, hra pro život a dobré umírání je dostupná široké veřejnosti

5/5/2021


Spustili jsme crowdfundingovou kampaň na Hithit, ve které chceme vybrat finance na výrobu konverzační karetní hry Řekni mi.

Video

Většinu lidí někdy napadlo, co by si přáli v závěru svého života. Málokdo o tom ale někomu řekne. Komunikace o prioritách v závěru života je pro mnohé náročná a většina z nás ji nechává až na poslední chvíli. Hra „Řekni mi“ nabízí bezpečný prostor pro každého, kdo chce rozhovor o těchto důležitých věcech otevřít. Vezměte si na pomoc malou hru, se kterou zvládnete i velká témata.

Přispět na projekt můžete jakýmkoliv finančním příspěvkem, za který budete odměněni. Chcete hru domů nebo pro váš tým? Chcete si zahrát s námi? Vyberte si odměnu a pomozte nám bořit tabu o smrti a umírání. Kampaň poběží 45 dní (do 18. 6.) a pokud vybereme cílovou částku 125 000 Kč, zadáme obratem výrobu hry i dalších odměn a ty k vám během letních prázdnin postupně dopotují.

Hru si můžete koupit nebo podpořit její šíření na www.hithit.com/reknimi.

Jak to funguje na Hithit.cz?
1. Hru si můžete objednat díky platformě Hithit, která funguje jako předprodej. Díky vybraným financím, zaplatíme výrobu hry a náklady s tím spojené. Jinde není možné hru v tuto chvíli koupit. Ani u nás v kanceláři. 

2. Je to jednoduché. Klikněte na odkaz a tím se dostanete přímo na projekt Řekni mi. 

3. Chcete si koupit hru Řekni mi? Hra je jednou z "odměn". Můžete si ji předobjednat za 620 Kč. Hru si můžete vyzvednout u nás v kanceláři (Dykova 15, Praha 10) nebo vám ji pošleme poštou (poštovné je v ceně). 

4. Chcete podpořit vznik hry a detabuizaci tématu umírání? Vyberte si odměnu podle toho, co se vám líbí nebo kolik chcete přispět. 

5. Odměn si můžete vybrat víc. Celkem na výrobu hry (a prvních 500 kusů) potřebujeme vybrat 125 000 Kč za 45 dní. Každá finanční částka přispívá k našemu cíli. 

6. Po kliknutí na vybranou odměnu, vyplníte identifikační údaje podobně jako v jakémkoliv e-shopu a vyberete způsob platby. 

7. Zaplatili jste? Děkujeme za váš zájem o hru Řekni mi a podporu našeho tématu. Napište o tom ostatním. Čím víc lidí se zapojí, tím blíž budeme společnosti, která se nebojí mluvit o umírání a o přáních v závěru života.

8. Kampaň končí 19. 6. Následně zadáme výrobu všech odměn včetně samotné hry Řekni mi. Předběžně by ceny měly být vyrobené do 1 měsíce. Jakmile odměny naskladníme v kanceláři, budete si je moct vyzvednout nebo vám je pošleme na vybranou adresu (nezapomeňte ji zadat při platbě). Ale prosíme o shovívavost s termíny, protože covid je občas mění. 

9. Váháte? Nevíte si rady s objednávkou? Nebojte se na nás obrátit: reknimi@paliativnicentrum.cz. Rádi vám pomůžeme!

10. Průběh kampaně a všechny novinky v projektu můžete sledovat na našem instagramu nebo facebooku.
 

Nezmeškejte už žádnou novinu. Každý měsíc vybíráme to nejzajímavější ze světa paliativní péče a rozesíláme e-mailem.

Mám zájem